02 Mayıs 2014

TTNET ni Ayda AKK Kalkmadı, Arıza Yok Deniyor

Önceki ayda AKK denen uygulama yüzünden hızım 3 Mbps'a düşmüştü. Yeni ayda hızımın tekrardan 24 Mbps olması gerekirken,hızım 2 gündür 2 Mbps üzerine çıkmıyor.


2 günde 3 defa TTNET müşteri hizmetlerini aradım. Arıza kaydı oluşturduklarını söylediler.
Az önce aramamda bir arıza olmadığı ve hattımın 24 Mbps desteklediğini söylüyorlar. Bu cevabı veren görevli hakkında şikayet kaydı oluşturdum.
Numarası : 2038***13


Zaten ben hattımın desteklediği hızı biliyorum. İnsanla alay edercesine bu cevabı dönüyorlar ve hızımı AKK denen uygulamadan çıkarmıyorlar. Sözleşmem gereği almam gereken hizmeti verilmiyor.


Bu problemin çözülüp,gerekli hizmetin verilmediği günlerin ücretinin faturamdan düşürülmesine talep ediyorum.

Abdullah 297 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Mayıs 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön