22 Mart 2013 #1700324

Ttnet NetLimitsiz Tarifeme 50GB Kotası Ve Haksız Açma Kapama Bedeli!

Ttnet kullanıcısı olarak 8 mb net limitsiz paketi aldım. Yıllar sonra öğrendim ki bu paket 50 gb.mış kotayı aşınca 3 mb e düşürdüler. Ayrıca faturayı ödemedikten sonra hattım kapandı ertesi gün faturamı yatırdım. 19 tl açma bedeli alındı. Bu sözleşmede yoktu ama müşteri temsilcisi var diyor. Bunu ne için alıyorlar ayrıca bu bedelin bu kadar yüksek olmasının amacı ne, 3 mb'e kısıtladılar ama normal ücretlendirme neden devam ediyor. Bu yazdıklarım sözleşmede var mı?

Bülent 100 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön