25 Şubat 2013 #1651675

Ttnet NetLimitsiz 8 Mbps'e Kadar Hız Ama 0.8 Hız Görüyorum!

En azında 15 kere ttnete arıza kaydı bıraktım internet hızım 0. 8 diye bi sonraki gün hep arızanız giderilmiştir diye bana msj yolladılar. ama sorun hiç bi zaman giderilmedi. Ttnet in vaad ettiği sınırlar arasında bile değilim benm bildiğim Ttnet in vaad ettiği sınırlar 1-8 mbps arası olması lazım. hem kötü hizmet alıyorum hem 8mbps 10 mbps hızlarla bağlananlarla aynı fiyatı veriyorum.

Yaşar 25 Okunma

Cevaplar

  • Yaşar14 Nisan 2013

    sorunum hala giderilmedi...

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından görüşme sağlanarak bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön