23 Eylül 2013 #2021952

TTNET Net6 Paketinde Haksız Yere Sabit Ücret Alıyor!

2013 yılı ocak ayında Türk Telekom'un ev telefonu ve internetin birlikte sunulduğu Net6 paket tarifesine geçtim, telefon ve internet için aylık 33 TL ücret ödeyecektim. Ocak, Şubat, Mart aylarında öyle oldu fakat, nisan ayından itibaren benim faturaya TTNET Alo aylık Sabit Ücret adı altında 15 TL ilave edildi.


Net6 pakette ilk 1 yıl sabit ücret yok, bu sözleşmede de yazıyor, durumu Telekom il müdürlüğüne dilekçe ile bildirdim, düzeltilmesini istedim, Telekom çalışanları da benim haklı olduğumu kabul ettiler, fatura ile ilgili dilekçeleri genel müdürlüğe gönderiyoruz dediler. Bir sonuç alamadım,
5 aydır aylık 15 TL fazladan para ödüyorum, bu durumun düzeltilmesini istiyorum.

Yavuz 52 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön