12 Aralık 2013

TTNET Net Limitsiz Plus Tarifesini Kullandırmıyor!

Yaklaşık 3 yıla yakındır TTNET Net Limitsiz tarifesini kullanmaktaydım. 9. ayda TTNET tarafından arandım adil kota kullanımınızı 100 gb'a çıkarılıp Net Plus tarifesi önerildi yapmış olduğum konuşmada ben bu öneriyi reddettim arayan bayan isterseniz 12. ayda tekrar hiçbir ücrete tabi olmadan netlimitsiz tarifenize geçebilirsiniz teyidinde bulunarak tarifemi değiştirdim.


Şimdi aramış olduğumda netlimitsiz tarifeme geçiş olmadığı olmanız durumunda yapmış olduğunuz taahhüt sürenizde kullandığınız indirimle bir kerede tahsil edileceği, beyan edildi. Görüşme kayıtlarımı istediğimde böyle bi bilgi bizde bulunmamakta olduğunu telefonla aranarak tarife değişikliğine giden firmanızdan şikayetçiyim!

Erol 131 Okunma

Cevaplar

  • Erol13 Ocak 2014

    şikayet konusu hakkında tarafıma geridönüş yapıldı; magduriyetimin giderilmesi için net lmtsiz plus tarifesinden net limitsiz tarifeme geçiş yapıldı yalnız bu ayki gelen faturama Kampanya Avantaj Bedeli Ücreti adı altında 309 TL yansıtıldıgı gelen faturamda gözükmektedir. neye istinaden bu ücretin yansıdıgından dolayı magduriyetimin giderilmediği apaçık ortadır

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön