11 Şubat 2015

TTNET Net Bağlanamıyorum!

06.02.2015 tarihinde TTNET'e başvurdum net üzerinden, evinize ekip gönderip, sinyal ölçümü yapacağız dediler ama bunun için kimliğinizin fotokopisini göndermeniz gerekiyor dediler, gönderdim. 07.02.2015 cumartesi internetiniz açılmıştır diye mesaj geldi. Elimde ne bir sözleşme, ne bir modem var, aradım TTNET müşterisini, beyefendi kimlik bilginizi göndermişsiniz gibi komik şeyler söyledi, üste yazdığım gibi ölçüm için istediler abone ettiler ve 75 GB 44 TL'dediler. 35 GB olarak tanımladılar. Herşeye rağmen ok dedik. Bu arada fatura işliyor 11.02.2015 saat 15'te geldi bağladım. Port hatası veriyor. Bekliyorum dönüş olmadı.

Serkan 59 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Serkan11 Şubat 2015

    Eve ölçüm için gelen servis 2-3 TL'lik telefon soketi bile takmıyor elektrikçi çağrın bağlasın diyor. Normalde kurulum ve bağlantıyı yaptıktan sonra aktif olması gereken. Port hatası vermesi TTNET'in sorunu o zaman satmıyacaklar alt yapılarında sorun varsa. Ya da çözüp faturayı o tarihten itibaren baza alıcaklar. Bu hafta çözülmezse iade edeceğim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön