11 Şubat 2014 #2286983

TTNET Net Ağır ve Devamlı Kesiliyor!

Aydın ili Merkezde yaşıyorum ve TTNET'e geçen yıl netimde sorun olduğunu ve sık sık netimin kesildiğini Telekom'a bildirdim.Onlarda arıza ekibini gönderdiler arıza ekibi gelip ölçüm yaptı ve saha dolabı ile apartman arasındaki kabloda arıza olduğunu kendilerinin tespit edilen arızayı kablo ekibine bildireceklerini kablo ekibininde arızayı gidereceğini söylediler.


Gidiş o gidiş ne gelen var nede soran araya tanıdıkları soktum bu seferde ödenek yok, 2014 yılı başında ödenekler açılınca hallederiz dediler. Ama ben bu arada faturamı tıkır tıkır ödedim. Aynı arıza devam ettiğinden 5 Şubatta tekrar arıza kaydı verdim, gelen arıza ekibi de kabloda sorun dedi hala yapılacak var mı böyle bir anlayış?

Uğur 102 Okunma

Cevaplar

 • Uğur22 Şubat 2014

  Sevgili Sikayetvar.com takipcileri 11/02/2014 tarihinde belirtmiş olduğum şikayetlerim aynen devam ediyor.Dün akşam tekrar arıza kaydı verdim.Bunu verirken de belirttim dedim ki arızamın giderileceğini inanmıyorum ama yinede kayıt vereyim.Olmadı arızayı noter kanalı ile tespit edip mahkemeye vereceğim bu TTNET'i böyle duyarsız bir firma görmedim ben, şu an bu mesajı yazarken netim kesik durumda bağlanabilirsem bağlanıp çekeceğim mesajı

 • Uğur12 Şubat 2014

  TTNET beni bilgilendirdiklerini yazmış resmen benimle dalga geçiyorlar.Hatta tüm tüketicilerle dalga geçiyorlar.Benim yaşadığım arızanın aynısını 8-10 aile daha yaşıyor.arıza belli saha dolabı ile apartman arasındaki kablo değişecek bunu kim söylüyor Telekom'un arıza ekibi. TTNET ne yapıyor beni arıyor modemini kapat aç tekrar bağlan tam bir komedi en son bugün yine aradılar.Dedim bana böyle arayıp modemi aç kapa yaptıracaksanazı eksik olsun aramayın beni dedim.paranız yoksa söyleyin bu kablo kaç lira tutuyorsa apartman olarak biz karşılayalım eyer 1 yıl tahahüt vermesem hemen değiştireceğim firmayı ama onlarda telekom'un alt yapısını kullanıyor çare değil şimdi söyleyin sevgili tüketiciler varmı dünyada böyle başka pişkin bir şirket bence bulumazsınız 3. dünya ülkelerinde bile bulamazsınız

 • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön