06 Mayıs 2013 #1780776

Ttnet Ne Mailime Neden Adresime Fatura Gelmiyor Ama Borç Hatırlatması Mailime Geliyor!

Maalesef Ttnet abonesiyim, ne adresime fatura geliyor ne mailime. Ama bu ay mailime bir "fatura hatırlatma" mesajı geldi. Toplam 146.25 TL borcum varmış ve kapanacakmış, kapanması durumunda da 19 TL kapama bedeli yansıtılacakmış.


Soru 1: Yalın net limitsiz 60 TL'den abone oldum, 2 aylık ücret toplam 120 TL yapar hadi gecikme faizini de ekle diyelim 130 TL, benim borcum nasıl 146. 25 TL oluyor anlamıyorum? Bunu sorgulamak için elimde ne bir fatura var ne de başka bir şey ezbere ödeme yapıyoruz, bu durumu defalarca bildirdim Ttnet'e ama nafile.


Soru 2: Ttnet, açma kapama hizmeti için adam yollamıyor, şalter indirmiyor, kablo döşemiyor neyin bedeli olarak 19 TL kesiyor? Bu haksız kazancın "kılıfıdır"

Miraç 158 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön