20 Ocak 2014 #2245486

TTNET Naklimi Gerçekleştiremediler!

2013 yılı ocak ayında taşındığım, ve TTNET' in nakil yapabilmesi için 4,5 ay harcadığım evden mücbir sebepler yüzünden, 2014 yılı ocak ayında taşınmak zorunda kaldım. 2 ocak tarihinde nakil talebi yaptım, 3 ocakta telefon bağlandı fakat internet hala aktive edilmedi. Her zamanki gibi çağrı merkezinden hiçbir somut şey söylenmedi.


Telekom müdürlüğü ise, katıldığım bir tablet kampanyasından ötürü, önceki evimin fiber yeni evimin ise normal adsl olduğundan, ve bu kampanya fiber kampanyası olduğundan, ya ceza ödeyeceğimi ya da merkezden onay bekleyeceğimi söylediler. Fakat 18 gündür kimseden net bir cevap alamıyorum, tabletlerini iade etmeye hazırım.

Mehmet 47 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi24 Ocak 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Mehmet24 Ocak 2014

  kesinlikle birimleri arasında iletişim sıfır olan bir firma. iletişim firması olduğu halde sistemlerinde kocaman kocaman gedikler olan bir firma. herşeyden önemlisi, bir tekelleşme fikrinden olsa gerek; müşteriye kıymet ve önem vermeyen hatta yok sayan bir firma.

 • Mehmet20 Ocak 2014

  gerek çağrı merkezlerini aradığımda, gerekse telekom müdürlüğüne gittiğimde, 15 gündür zaten aldığım cevap en kısa sürede bildirim yapılacağı. somut bir cevap alacağım merciiyi sadece mahkeme kanalıyla mı bulabileceğim?

 • Türk Telekom Temsilcisi20 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön