12 Nisan 2013 #1738405

Ttnet Naklim Yapılmıyor!

15.02.2013 tarihinde telefon ve internet hatlarımın nakli için Şanlıurfa Türk Telekom Müdürlüğü'ne başvuruda bulundum. Başvuru tarihinden 10 gün geçmesine rağmen nakil gerçekleşmemesi üzerine tekrar gidip akıbetini sorguladığımda taşınmış olduğum apartmanda şebeke sorununun olduğu ve Mart ayı içinde yapılacağı, bu süre için herhangi bir fatura düzenlenmeyeceği bilgisini verdiler. 29.03.2013 tarihinde tekrar gidip naklin gerçekleşmediğini bildirdiğim de ise ne zaman naklin gerçekleşeceğine dair tarih veremeyeceklerini, 1 ay da olabilir 1 yıl da olabilir gibi bir cevap aldım. Üstelik hem telefon hattı için hem de internet hattı için fatura düzenlendi.

Ahmet 17 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet20 Mayıs 2013

  Değerli TTnet çalışanları. naklimi gerçekleştirmeyecekseniz adsl ve telefon hattımı koşulsuz şartsız kapatın. 3 aydır kullanamadığım hatlarımın açık kalmasına gerek yok.

 • Ahmet24 Nisan 2013

  Kimse görmüyor mu yazdıklarımızı bilmiyorum. Hala ne naklim gerçekleşti ne de arayan soran bilgi veren var.

 • Ahmet17 Nisan 2013

  Hala kontrollerinizin sonucu hakkında bilgilendirilmek için sizden haber bekliyorum. Şikayetimi buraya yazmadan önce müşteri hizmetlerinde 2 kez şikayet formu oluşturdum. Ayrıca defalarca müdürlüğe bizzat giderek takipçi oldum. Ancak herhangi bir sonuç alamadım.

 • Türk Telekom Temsilcisi12 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön