15 Şubat 2013 #1633708

Ttnet Nakili Yapamıyor, Borç Çıkarıyor!

Yukarıda belirttiğim hizmet numaralı hattımı tayinimin çıkması sebebiyle taşıma talebinde bulundum.Bunun için tayinimin çıktığı şehirdeki bir Telekom müdürlüğüne başvurdum.Beni yaklaşık iki ay beklettikleri halde taşınma işlemini gerçekleştiremediler.Bunun üzerine aynı müdürlükteki yetkili kişi ki o şubenin müdürüymüş bana bu hattı iptal ettirmemi yerine yeni bir hat bağlamamı ve doğacak her türlü masrafı kendilerinin karşılayacağını belirtti.


Ben de bunun üzerine kabul ettim dilekçeyle de başvurumu yaptım.Şimdi bana borç çıkarılıyor ve ödeme gerçekleştirilmiyor.Şikayetçiyim.Benim hiçbir hatam olmadığı halde bana borç çıkarılıyor Telekom'daki alt yapı sorununun bedelini niye ben ödeyeyim?

Tülay 37 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön