10 Şubat 2014 #2284092

TTNET Nakilden Sonra Sinyal Gelmedi

TTNET ve Türk Telekom hattımı Şanlıurfa'dan Ankara'ya taşıttım, Türk Telekom telefon hattımı geldi ve açtı. Onların hattımı açmasının ardından TTNET internet hizmetinden yararlanabilmem için sinyal gönderilmesi gerektiğini söyledi. Hala sinyali gönderemedi. Bu internet hizmetini alamadığım günleri faturamdan düşecek misiniz?


Diğer sorum şu ki, profesyonel olduğunuzu iddia ediyorsunuz ama, müşteri hizmetlerini her aradığımda ne hikmetse hattan atıyorsunuz ve 8 iş günü diyorsunuz. 2 hafta demek bu.

Mustafa 67 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Mustafa11 Şubat 2014

    Olumsuz değerlendirme yapamıyorum, sadece beğenme seçeneğini yapmışsınız. Ayrıca sizden kimse benimle irtibat kurmadı. 2 gün daha geçmiş, hayırlı olaun, böyle böyle mi biriktireceksiniz benim paralarımı kendinize?!?

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön