23 Mart 2013 #1702338

Ttnet Nakilden Sonra 2 Haftadır İnterneti Kullanamıyorum!

Bu ayın altısında nakil işlemi gerçekleştirdim fakat bugün ayın 22 si ve halen internetimi kullanamıyorum. Benim hatırladığım en az 4 kere şikayet oluşturdum Ttnet'e ne bir arayan oldu ne bir soran yeni hat açtırınca bir saat içerisinde açıyorlar ama şikayet olunca hiç bir şekilde geri dönülmüyor ve çok yoğun olduklarını söylüyorlar artık şikayetlerin ne kadar yoğun olduğunu siz düşünün?


Birde diyorlar ki borcunuzdan dolayı hat kapalı ondan modeme sinyal ulaşmıyor diye buna çok güldüm işte ben protesto etmek için faturamı ödemedim ve adsl ışığının fatura ile alakası yok bunu dağdaki çoban bile bilir en kısa sürede hukuksal işlemleri başlatıyorum...

Şemsi 13 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; ilgili birim tarafından bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön