16 Eylül 2014

TTNET Nakilde Başarısız

Koca bir Yelekom şirketinin internet nakil telefon numarasını bildiği halde ve o telefon numarasında adres olduğu halde tekrar adres sorması ne gariptir. Daha da garibi ise; adresi vermeme rağmen "bu adres telefondaki adresle uyuşmuyor" demeleridir. ya birkaç gün önce Telekom (o da sizin bir parçanız) geldi telefonu bağladı, nasıl yanlış olur adres?

Ayrıca bir komiklik de; web sayfalarında "Mevcut Müşterilerimize Özel TTNET Fibernet" başlığı altındaki "TTNET Sizinle Paketleri" içindeki "TTNET Sizinle TTNET Fibernet Limitsiz" paketi hakkında müşteri hizmetlerinde kimsenin bilgi sahibi olmamamasıdır. Yoksa bu paket 48 tl olduğu için müşteriler daha pahalı olan bir pakete mi yönlendiriliyor?

Murat 152 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön