10 Kasım 2014

TTNET Nakil Zaman Aşımı.

28 Ekim tarihinde nakil başvurusunda bulundum. Naklin 7 gün içinde gerçekleşmesi gerekirken 11. günde gerçekleşti. Yani yasal süreden 4 gün daha geç geldi. 4 günlük bir mağduriyetim bulunmaktadır.

Gazeteciyim ve 4 günlük İnternet'ten mahrum kalmam benim için büyük bir kayıptır. TTNET'in hizmet durumundan kesinlikle memnun değilim, ayrıca 4 günlük zararın tarafıma ödenmesini talep ediyorum.

Berkhan 101 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön