05 Aralık 2013

TTNET Nakil Yapılamıyor!

5 Kasım da TTNET'e İnternet nakli için başvuruda bulundum 2 gün içerisinde geri dönüş yapıldı. Eksik tesisattan dolayı başvuru iptal edildi. Eksikliği tamamladıktan sonra 11 Kasımdan bu güne kadar yapılan en az üç başvuru ve yazışma Eksik adres bilgisi vb konulardan iptal ediliyor. Tam 1 aydır internet bağlantısı için beklemekteyim. 24 Aylık taahhüt olduğu için sanırım sallanmakta bizim nakil işi.

Hakan 223 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön