22 Ocak 2014 #2250474

TTNET Nakil Yapılamayan İnternet Aboneliğimin Borcu

2012 Ekim ayı içerisinde Malatya'dan İstanbul'a abonelik nakil başvurusunda bulundum. Aboneliğim normal ADSL olduğu, yeni ikamet adresimde de Fiber net olduğundan dolayı bir türlü nakil işlemi tamamlanamadı. 1 aya yakın süre internetsiz kaldığım, hemen hemen her gün TTNET Avcılar Müdürlüğüne gittiğim halde nakil tamamlanamadı ve bana yeni bir abonelik verilerek eski aboneliğimde yer alan tüm haklarımın buraya geçiş yapılacağı söylendi.


Şimdi ise geçiş işlemleri yapılmadığı için nakli tamamlanamayan aboneliğim için yasal takip başlatıyoruz 500 lira toplu ödeme yapın deniliyor. Bu kadar gayri ciddi kurumunuza bu yakışırdı. Bu işin peşini bırakmayacağım ve her platformda takipçisi olacağım.

Mustafa 50 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Mustafa26 Ocak 2014

  Pazar sabahı 9:30'da arayıp, sonra sizi aradık ulaşamadık diye mail atarak çözüm üretilmez.

 • Mustafa26 Ocak 2014

  Pazar sabahı 9:30'da arayıp, sonra da sizi aradık ulaşamadık diye mail atmakla çözüm olmaz. Sorun çözümünüz de beklendiği gibi gerçekten.

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön