05 Şubat 2014 #2277167

TTNET Nakil Yapılamayan Hatta Gelen Fatura!

Haziran 2013'te TTNET aboneliği başlattım. Ekim sonuna kadar adsl internet kullandım. Ekim 2013 te adsl hattımı Asya yakasından Avrupa yakasına nakil yaptırdım. Nakil yaptırdığım adreste bina içi tesisat olmadığından, Asya yakasında ikamet ettiğim adrese adsl numaramı tekrar nakil yaptırdım. Fakat binada şebeke yok altyapı yetersizliği adı altında bağlantım şubat ayına kadar yapılmadı.


Kasım 2013 ile ocak 2014 aylarına ait hizmet alamadığım halde fatura çıkartıldı. Hizmet alamadığım aylara ait faturaları ödemek istemediğimi dilekçe ile Ümraniye Telekom müdürlüğüne bildirdim fakat hiçbir sonuç alamadım. Sorun TTNET ten kaynaklandığı halde haksız yere fatura kesilmesinden dolayı şikayetçiyim.

Orhan 77 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön