20 Haziran 2015

TTNET Nakil ve İptal İşlemi Sorunu!

Nakil işlemleri yapılırken, port bulunmadığı için yeni evime aynı internet hizmetini sağlayamadıklarını, hızın düşürülmesi gerektiğini söylediler. Nakil işlemini tamamlamadılar, telefon hattını apartman girişindeki telefon kutusuna getirip, açıkta bıraktılar. Elektrikçiye para verip çektirmem gerektiği söylendi. Bu başlangıç.


Önerdikleri hız, işim için uygun olmadığından tüm hizmetlerimi iptal ettirip başka bir yerden hizmet almak istediğimi ilettim. İlk isteğimde ıslak imza bilgisi verilmedi (kayıtlarda var). İkincisinde bayi dediniz, bayiye gittim olmadı, müdürlüğe yönlendirdi. Müdürlük kapanmış. Tüm bu süreç, fatura olarakta yansıyacak bana. Tüm yasal haklarımı kullanacağım.

Ahmet 95 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Haziran 2015

    Müşterimiz ile 22.06.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön