13 Şubat 2013 #1629831

Ttnet Nakil Ve İnternet Bağlantı Sorunu!

Geçen cuma günü nakil talebinde bulunduk ertesi günü telefon nakli gerçekleştirildi. Fakat internet bağlantımızın nakli pazartesi günü gerçekleşti. Pazartesinden bugüne bağlantı sorunu yaşıyoruz. Verilen bilgiler doğrultusunda modemi ayarladığımızda girdiğiniz kullanıcı adı veya şifre hatalıdır diyor.


Modem normalde otomatik olarak bilgileri kendisi giriyor. Fakat kendi girdiği bilgiler bile hatalı diyor. Modem arayüzünden ayarlanınca da fayda etmiyor. Ek olarak kullanıcı adı veya şifre hatalıdır sayfasında modemin ayarlanması için Onaylıyorum butonu çıkıyor tıklıyoruz yine değişen bir şey yok. Defalarca Ttnet'i aradım fakat herhangi bir düzeltme olmadı. Derhal ilgilenin lütfen.

Eşref 198 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; müşterimizin probleminin ADSL hattının bağlı olduğu Telekom Müdürlüğünce giderildiği ve problem ile ilgili bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön