02 Mayıs 2013 #1774757

Ttnet Nakil ve 15 Gün Boyunca Giderilmeyen Arızalar!

Telefon ve internet hattımın nakil başvurusunda bulundum. Telefon hattımın nakli gerçekleşti ve farklı bir numara oldu. Müşteri hizmetlerini aradım ve durumu anlattım 2 gün sonra eski numaram tekrar aktif hale geldi ama internet bir türlü gelmedi her gün arayıp şikayet kaydı oluşturdum. Önceleri port hatası var dediler daha sonra sistemde hattımla ilgili sorunun giderildiği evimde internetin bağlı olduğunu söylediler.


Ama üzerinden 15 gün geçmesine rağmen interneti kullanamıyorum ve buna bir çözüm bulunamıyor. Nakil yaptığım bölge suçu zeytinburnu bölgesine, onlar ise beylikdüzüne atıyorlar. Sağlayamadıkları hizmetten dolayı aboneliğimik iptal etmek istiyorum. Ama taahhütüm var.

Serhat 28 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüştür. ADSL Hattındaki problem çözümlenmiş olup, gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön