03 Mart 2014

TTNET Nakil Talebimize Dönüş Olmuyor

Taşınma sebebi ile yalın internetimizi nakil ettirmek için eşim 13.02.2014 te talepte bulundu. Bu tarihten 25.02.2014 tarihine kadar TTNET'ten bize herhangi bir dönüş olmadı. Eşimin ve benim her arayışımızda port hatası var, santral sorunu var. Arıza var arıza kaydı açın gibi farklı söylemler oldu. Arıza açıyoruz ne durumda diye arıyoruz arıza yok diyorlar. Giderildi diyorlar, yine arıyoruz arıza devam ediyor diyorlar. Yine arıyoruz nakil talebimizi iptal etmişler.


Neye göre arıza var ya da yok, neye göre nakil talebimizi iptal edilmiş bize bilgi verilmiyor ve dönüş hiç olmuyor. 25.02.2014 tarihinde iptal ettikleri nakil talebimizi yeniledik, hala bir dönüş bekliyoruz. 20 günü de fatura edeceklerdir.

Yıldız 43 Okunma

Cevaplar

 • Yıldız05 Mart 2014

  Yapılan bilgilendirmeler şu şekildedir.Sizin 2.nakil talebinizi de iptal ettik.Bi 3.nakil talebi daha açın.Biz açıyoruz TTNET bizimle dalga geçiyor gibi talebi kapatıyor ve neden kapattığını açıklayamıyor.Ama bu iş bu şekide görüşmeyle burda yazmayla çözülmeyecek.Biz bunu anladık.Biz mağduriyetimizi mahkemeye taşıyacağız.Tüm telefon görüşmeleri benim ve eşimin telefonunda kayıtlı.TTNETİN bize neler söylediği,yardımcı olmadığı,açıklayamadığı tüm dökümanları ses kayıtlarını çıkartarak işe başlayacağız.Mahkemede görüşüz TTNET.

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Mart 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Yıldız04 Mart 2014

  ÇÖZÜM YOK TTNET ÇÖZÜM BULAMIYOR.

 • Yıldız04 Mart 2014

  TTNET çözüm bulamıyor.13 şubat ve 25 şubat şubatta yaptığımız nakil taleplerimizi iptal etmişler.Sebebini açıklayamıyorlar.3.kez talepte bulunmamızı istiyorlar.Tekrar talepte bulunamıyoruz çünkü o da iptal olacak.Türk Telekoma gidin diyor çağrı merkezi elemanı.Kapattırmak istediğimizde ise taahhüt var.EYYYY TTNET ŞİMDİ NE YAPMAMIZI İSTİYORSUN.TALEP AÇSAK İPTAL EDİYORSUN.ÇAĞRI MERKEZİNİZİ ARIYORUZ HER ELEMANINIZ BAŞKA BİRŞEY SÖYLÜYOR.ŞİMDİ BURDA SORUYORUM.NAKİL TALEBİMİZ NİYE İPTAL EDİLDİ.CEVAP BEKLİYORUZ.ALT YAPI DESTEKLEMİYOR OLABİLİR DİYORSUNUZ DAĞIN BAŞINA TAŞINMADIK.ÜSKÜDARA TAŞINDIK.AYRICA HİZMET NUMARAMIZIDA BİRŞEY YAPMIŞSINIZ.DOĞRU GİRİYORUZ AMA BAŞKA NUMARA SÖYLÜYORSUNUZ.BU DEFALARCA OLUYOR.NEDİR ÇÖZÜM TTNET??????? BEKLİYORUZ NEDİR????MAĞDURUZ.MAĞDUR EDİYORSUN BİZİ.

 • Türk Telekom Temsilcisi03 Mart 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön