16 Mayıs 2013 #1801005

Ttnet Nakil Talebi Verdiğim Ve İnterneti Kullanamadığım Halde Fatura Kesildi!

Daha önceden ev taşıma sebebiyle dondurmuş olduğum internetimin donma süresi bitince nakil talebinde bulundum. Yetkililer bana nakil talebinde bulunursam nakil gerçekleşene kadar faturaların askıda kalacağını ve interneti kullanamadığım için nakil süresince gelecek olan faturaları ödemeyeceğimi söylediler.


Nakil işlemi 2 nisan 2013'te gerçekleşti ve internetim kullanıma açıldı. Nakil talebi verdiğim günden 2 nisana kadar geçen internetin kullanılmadığı günler için de (yaklaşık 25 gün) fatura kesildi. Net limitsiz 8 mbit kullanıcısı olmama rağmen toplam 96.25 tl ücret alındı. Nakil gerçekleşene kadar fatura çıkarılmayacağını söylemelerine rağmen nakil süresini de faturaya eklediler.

Çağdaş 43 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön