23 Ağustos 2013 #1973413

TTNET Nakil Süresi Çok Uzun!

12. 08. 2013 tarihinde Batman ili Kozluk ilçesinde eşimin adına kayıtlı TTNET, internet hattının nakli için müracatta bulunduk. Ve bu tarihe kadar internetim bağlanmadı. Allah'tan fiber bağlantı yapılmış.


Bu kadar mı sürüyor nakil işi, kullanmadığım internet için para almasını biliyorlar. Bulunduğumuz yerdeki arkadaşlar Bor ilçesinden onay verildiği taktirde işlemin gercekleşeceğini söylediler. Bir onay vermek 10 gün mü sürer? Para almaya gelince şahin hizmet vermeye gelince boş.

Mehmet 75 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön