19 Eylül 2013 #2019562

TTNET Nakil Sürecinde Hizmet Alamadığım Halde Fatura Çıkarmış!

Geçtiğimiz ay TTNET'e nakil talebinde bulunmuştum ama talebi alan kişinin şahsi hatasından nakil gerçekleşmemiş. Ortalama 1 hafta sonra tekrar müdürlüğüne gittim sinirlendiğim için her şeyi iptal etmek için başvuruyu yaptım.


Akşam TTNET müşteri hizmetlerinden aradılar ve ikna sürecinden sonra beni ikna edip onayımı alıp nakil sürecini tekrar başlattılar. Bu seferde nakil için rastgele nakil adresi girmişler benim hiç bilmediğim bu yüzdende 1 hafta öncesine kadar netim yoktu.


Ortalama 1 ay hizmet almama rağmen faturanızı ödeyin diye mesaj geldi bugün. Üstelik bu faturadan fazla birde GSM faturası ödedim defalarca müşteri hizmetlerini aramak zorunda kaldığım için. Bu faturanın derhal iptalini ve zararımın tazmin edilmesini istiyorum.

Mehmet 45 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Ekim 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön