26 Eylül 2014

TTNET Nakil Süreci!

11/09/2014 tarihinde TTNET''e nakil talebinde bulundum ve aynı gün teknik servisten gelip hat kontrolümü sağladılar. 24 saat içinde internetin geleceğini söylediler. 25/09/2014 tarihi ve ben hala internetimin gelmesini bekliyorum. Bu süreçte defalarca çağrı merkeziyle görüştüm ve defalarca şikayet kaydı oluşturdular. Çağrı merkezini her aradığımda incelemeler devam ediyor denilmekte.


Üstelik bir hafta önce yapılan değişilikle nakil süreci 1 hafta ile sınırlandırılmış olmasına rağmen. Yani sizin anlayacağınız TTNET ne değişiklik ne yasa ne kural tanıyan bir firma. Yarın tüketici hakem heyetine başvurup artık hukuki hakkımı kullanacağım, bakalım sonuç ne olacak.

Bilal 77 Okunma

Cevaplar

  • Bilal04 Ekim 2014

    20 gün nakil için bekledim.Bu süreçte saatlerce çağrı merkeziyle görüştüm,defalarca arıza kaydı bıraktım,hiçbir çözüm bulamadılar ve bunun yanısıra arızanın neden kaynaklandığını bile söylemediler.İşimi gücümü bırakıp TT müdürlüğüne gittim ve ertesi gün bir buçuk dakikalık bir telefon görüşmesi sonucunda internetim bağlandı.Yani 20 gün bu bir buçuk dakikalık işlem için bekledim ve müşteri hizmetleri hiçbir işimi halledemedi kendi işimi yine kendim hallettim.Taahhütüm biter bitmez bu saçma firmadan kurtulacağım

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Eylül 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön