05 Ekim 2015

TTNET Nakil Sorunu Hakkında!

Aboneliği başka bir şehirde sürdürmek için tam 2 aydır uğraşmaktayım. Çağrı merkezinde güya nakil işlemi yapılmasına rağmen ısrarla müdürlüğe yönlendirildim. Çalıştığım için 12.00-12.30 arası hizmet saatleri arasına yetişmek zorundayım. Öğle yemeğimi es geçip harcadığım yarım saatim de bana sıra gelmemesi ile tam bir çöp zamana dönüştü. Bir müşterinin para karşılığı aldığı hizmet için bu kadar mücadele etmesi, başlı başına saçmalıktır. İlave olarak, site içerisinde altyapı oluşturmalarına rağmen, 3 hafta boyunca altyapı olmadığını söyleyerek yine nakil talebimi almadılar. Sebep sistemde görünmemesi imiş, çözüm olarak da yine müdürlüğe gitmemi söylediler.

Gamze, 26 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Ekim 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Gamze,12 Ekim 2015

    Kördüğüme ulaşmış şikayettir, çağrı merkezini bugün itibari ile 10 kez aramış, böylelikle 100 dklık görüşme yapmış bulunmaktayım. Çalıştığım için müdürlüğe gidemiyorum, sorun çözülmüyor, iptal etmiyorlar. 2 ay geçti, tabi ki artık bıkmış durumdayım. Şikayetler de böylelikle çok manasız durumda sorununuz varsa hiç uğraşmayı bile denemeyin. Bildiğiniz vakit kaybı

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön