02 Mayıs 2013 #1775642

Ttnet Nakil Sorunu!

0212 280 90 71 tel no ve Ttnet adsl faturalar gelmeye devam ediyor. ama alının hizmet sadece 1 gün. 5 aya girdik 5 aylık fatura hem telefon hem adsl. Ücretsiz 1-2 ay diyerek her ay en az 50 TL tutarında fatura ödetiyorlar. Hizmeti alacak bir de servis bulsak helal olsun. Çağrı merkezine ses kaydı koymuşlar sesinizden sizi tanıyalım diyerek defalarca tekrar ettiriyorlar.


Aynı cadde üzerinde 5 bina ilerisine nakil yapmak ne zormuş. İgdaş, bedaş , iski hepsi hizmet veriyor. Türk Telekom aş.herhalde bizim hat için uzayda yeni bir yer arıyor. hattı iptal ettirmekten başka çare yok galiba.

M.sadık 77 Okunma

Cevaplar

 • M.sadık27 Haziran 2013

  allah kurtarsın bizi böyle hizmetten

 • M.sadık27 Haziran 2013

  ttnet AŞ standart cevap formunu doldurmuş. TEKNİK SERVİS iş yapmaya gelince yeteneksiz değilse; kasıtlı olarak bana hat bağlanmadı. aynı binaya en az 4 hat var. işini iyi yapanlar olmadıktan sonra ne yaparsan yap. ama beni fatura ödemekten kurtardıkları için teşekkür ediyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön