11 Nisan 2014

TTNET Nakil Sonrası Hizmet Vermiyor

Yeni taşındığım binada, bir süredir Türk Telekom'un hattımı nakletmesini bekliyordum. Nihayet nakil işlemim tamamlandı. Üzerinde bulunan İnternet hattımın nakil talebini 26 Mart'ta iletmiştim. Dün (10 Nisan) itibariyle "Nakil işleminiz tamamlanmıştır" mesajını almama rağmen, bağlantım yok.

Müşteri Hizmetleri'ni aradığımda, "tam olarak nakil olmamış" gibi gayet içi boş bir cevap alıyorum. Sürekli kayıt oluşturuluyor. Ancak bir sonuç yok. Yıllardır tüm faturalarımı geciktirmeden yatırıyorum. Bu sebeple, en kısa zamanda çözüm istiyorum.

Özerk 51 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Nisan 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Nisan 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön