27 Eylül 2013

TTNET Nakil Konusunda Çok Başarısız!

21/09/2013 tarihinde telefon ve internet nakli yaptırmak için bayiye başvurdum. Gerekli belgeleri dordurttular, adresi aldılar, işleminizi halledeceğiz dediler. 2-3 gün sonra öğrendim ki; telefonu taşımışlar ancak interneti taşımamışlar.


Müşteri hizmetlerini aradım, adres istediler, bayiye gittiğim gün verdiğimi şu an o ilçeye henüz yerleşmediğimi, halen önceki yerimde yaşadığımı yeni yerin adresini ezbere bilmediğimi belirttim. Adresi bize bildirmeniz lazım yoksa taşıyamayız dediler.


İyi de adresimi size bildirmemiş olsaydım, telefonu nasıl taşıyacaktınız. Bugüne kadar 7-8 defadır internet taşıttım, her defasında en az 2 hafta uğraştım. TTNET Nakil konusunda çok başarısız.

Kadir 67 Okunma

Cevaplar

  • Kadir30 Eylül 2013

    Basit bir iş için beni bu kadar uğraştırmalarına gerek yoktu. TTNET nakil yapmayı gerçekten bilmiyor.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön