23 Aralık 2013

TTNET Nakil İşlemlerinde Yetersiz!

12.12.2013 nakil talebinde bulundum. 13.12.2013 geldiler ve taşındığım yerin alt yapısının olmadığını,nakili iptal ettiklerini söylediler. Bulunduğum yer eski bir semt olmasına rağmen alt yapı olmadığının söylenmesi beni şok etti.


Defelarca Telekom'a gittim. Bir türlü benim sorunumla ilgilenecek muhatap bulamadım hepsi beni başkasına yönlendirdi. Halen internetimin ne olacağı hakkında fikir sahibi değilim. İş fatura ödemeye gelince peşimizi bırakmıyorsunuz fakat ufak bir arızada hep biz mağdur ediliyoruz. Pazartesi günü de durumum netleşmezse hakkımı başka yollardan arayacağım.

Deniz 63 Okunma

Cevaplar

  • Deniz24 Aralık 2013

    tarafıma bana ulaşamdığınızın yazılı olduğu bir mail dışında herhangi bir dönüş yok...iletişim telefon numaram her zaman açık bana ulaşamamanız çok garip...hukiki yollara başvuracağım artık...

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön