05 Nisan 2013 #1726883

Ttnet Nakil İşlemleri Sorunu!

Ttnet'ten kontratlı internet hizmeti almaktayım. İşlerimizin sona ermesi nedeni ile 4 ay gibi bir süre hattımı dondurdum. Daha sonra yeni taşındığımız iş yerine nakil talebinde bulundum. 2 iş günü içerisinde naklin gerçekleşeceğini söylediler. Aradan 20 gün geçmesine rağmen henüz nakil yapılmadı. Müşteri hizmetleri ile her görüştüğümüze kaydınızı alıyorum demekten başka hiç bir şey yapılmıyor. Biz müşteri olarak taahhüdümüzü yerine getirerek iptal etmiyoruz. Etmek istesek bile ceza ödememiz söyleniyor. Fakat Ttnet görevini yerine getirmiyor. Biz nasıl bir yaptırım uygulayacağız. Ayrıca Ttnet bunu daha öncede yaptı yine aynı hattı 1,5 ay gibi bir sürede ancak nakledebildi. Ceza ödemeden iptal istiyorum.

Yakup 50 Okunma

Cevaplar

  • Yakup18 Nisan 2013

    Aradan 13 gün geçmesine rağmen hiç bir gelişme yok.....

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön