05 Şubat 2014 #2278028

TTNET Nakil İşleminin Habersiz İptali ve Çözüm Üretilememesi!

Adres değişikliğinden dolayı İnternet nakil işlemine başvurdum. İlk işlem hiçbir haber verilmeden, adreste bulunamadığı için iptal edilmiş. Şubeye sorduğumda öğrenebildim ancak. İşlemi alırken telefonla aranır, gün alınır falan deniyordu. Hepsi boş çıktı. Tekrar başvurmaya gittim. Yalın İnternet olduğu için not girilemiyor deniyor.


Çalışıyorum ve tek kalıyorum. Sadece hafta sonları (cumartesi-pazar) evdeyim. Tekrar nakil işlemi yapıldı ancak bulunamadı diye iptal olacak yine. Çözüm masasına gidin dendi. Çözüm masası da çözümsüz. Ne yapabiliriz ki gibi bir cümle söyleniyor. En son not alındı ancak görürlerse işleme alınır deniyor. Türk Telekom gibi bir firma bu duruma çaresiz kalıyor.

Umut 89 Okunma

Cevaplar

 • Umut11 Şubat 2014

  Sonunda iptal ettirebildim.. 5-6 kere daha telefonda konuşmanız ve şubeye gitmeniz gerekiyor iptal için. sözleşme süresince yararlandığınız indirimler tazminat olarak yansıyor. En komik kısmıda iptallerin nedenini bende bilmiyorum, telefondaki personelde sistemde göremiyor. Tekrar belirtmek isterim, ttnet kesinlikle tavsiye etmiyorum. Sorun çözümü en az 1 ay alıyor demiştim ama yanlış oldu. 1 ayda ancak derdinizi anlatıp, muhattap olacak birini belki buluyorsunuz..

 • Umut07 Şubat 2014

  şikayetim üzerine aradılar. 3. nakil işlemide nedensiz iptal edilmiş. arayan personel yardımcı olmak istiyordu ancak bu firma kadar sorunlusunu görmedim. sözleşmem olduğu halde tazminatınıda göze alıp iptal ettiriyorum. kesinliklede kimseye ttnet tavsiye etmiyorum. sorun yaşarsanız eğer çözümü en az 1 ay alıyor..

 • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Umut07 Şubat 2014

  Çözüme yönelik hiçbir işlem yapamıyor firma. Şikayet ilettiğinizle kalıyorsunuz ve sorununuz çözülemiyor..

 • Umut07 Şubat 2014

  Tekrar işlem iptal edilmiş ve yine aradığımda öğreniyorum. Çözüm sunulmuyor. Telefondan tekrar işlem aldık, şikayet oluşturduk deniyor ama işlem diğer haftaya sarkıyor. Ttnet sorunlarda hiç yardımcı olamıyor ve çözüme yönelik hiçbirşey yok. Sadece standart cevaplardan öte geçemiyor. 1 aydır durum böyle.

 • Türk Telekom Temsilcisi05 Şubat 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön