17 Eylül 2013 #2014118

TTNET Nakil İşleminin Ardından 6 Gündür İnternet'im Bağlanmadı!

Nakil işlemi 6 gün önce yapıldı ve hat bağlandı. Ancak ADSL sinyalim yanmıyor. Müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen sorunuma çözüm bulunmadı. Gelip kontrol etme nezaketini göstermiyorlar.Gelip kontrol ettiklerinde de ne telefonla haber veriliyor nede yapılan işlem bildiriliyor.


Kaçarcasına gidiliyor. Müşteri hizmetleri de her seferinde en kısa zamanda size dönülecek demesine rağmen herhangi bir dönüş yapılmıyor. Üstüne birde kullanamadığım İnternet'in faturası gönderiliyor. Nasıl bir müşteri hizmetleriyse beni çağrı merkezi arıyor ve sorunum devam ediyorsa 2 ye basın diyor daha sonra müşteri hizmetlerine bağlıyor ancak telefonu açan yok, resmen şaka gibi. Bu saatten sonra TTNET ile hiç işim olmaz.

Deniz 40 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön