03 Temmuz 2014

TTNET Nakil İşlemini Yeni Binamda Sadece Fiber Altyapı Var Diye Zora Sokuyor

Üniversite öğrencileri için olan ADSL kampanyadan yararlanıyorum. Ev değiştirdim ve yeni taşındığım binada sadece fiber alt yapı var. Nakil ettirmek istediğimde binanızda sadece fiber alt yapı var o yüzden taşıyamıyoruz diyorlar. Ben de tamam fibere geçirip de taşıyın diyorum olmaz çünkü eski adresinizde fiber yok diyorlar.


Şimdi de benim yazılı bir başvuru yapmamı istiyorlar. Bu nasıl bir işletme? Üst pakete geçirip de nakil işlemi yapmak bu kadar mı zor anlamıyorum. 125 lira modem ücreti biçmeseler iptal ettirip yeniden başvuru yapacağım.

Fehmi 512 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Temmuz 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön