14 Temmuz 2014

TTNET Nakil İşlemini Yapamıyor

İstanbul'da oturuyorum ve TTNET abonesiyim. Şimdi ev adresim değişti, yine İstanbul'dayım ve fiber hizmet alabileceğim bir yerde oturuyorum. 2 haftadır internetimi taşıyamadılar. Daha taşıyacaklar sonra fibere geçirecekler güya. Defalarca hata formu açıyorlar, sonra kendi kendilerine iptal ediyorlar. Bir işi çözemediler.

Busra 60 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Temmuz 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön