02 Temmuz 2014

TTNET Nakil İşlemini Yapamadı

Yazlığa gideceğim için adsl hizmetimi oraya aktarmayı düşündüm. Orada telefon hizmeti açtırdım. Nakil için aradım telefon numarasını vermeme rağmen adres isteyip durdular. Kalitesiz sistemlerinde verdiğim adres bir türlü gözükmedi. En sonunda adres onaylandı. Bu sefer sistem hata alıyor. Hattınız aktif değil gözüküyor gibi saçmalıklar söylenmeye başladı. Halbuki 15 dk. önce o telefon numarasından ailemle konuşmuştum. Şimdi bu yaz sıcağında Türk Telekom ofisine yönlendirildim. TTNET, nakil yapmayı bile beceremeyen bir firmadır kendileri.

Berker 59 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Temmuz 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön