10 Şubat 2014

TTNET Nakil İşlemini Hala Tamamlamadı!

Türk Telekom'dan adres değişikliği nedeniyle TTNET internetin taşınması talebinde bulundum. Yaklaşık 15 gün olmasına ve tam 3 kez Bağcılar şubesine gitmeme rağmen henüz internetim bağlanmadı. Daha kötüsü henüz konuyla ilgili tek bir kişi bile ulaşmadı. Konu ile ilgili aradığınız zamanda hiçbir telefon cevap vermiyor. İnsanlara bu kadar kalitesiz hizmet verilmesi Türk Telekom adına yakışmayacak ve insanları Türk Telekom'dan herhangi bir ürün alırken tekrar tekrar düşündürmeye itecek bir davranış olacaktır.

Mahmut 44 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Mahmut14 Şubat 2014

    Sorunum hala çözülmedi.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön