23 Ocak 2014 #2252232

TTNET Nakil İşlemini Gerçekleştiremedi!

İki kez nakil başvurusunda bulunup iki kez 8 iş günü olan süreyi bekledikten sonra yaklaşık bir ay internetin bağlanmasını bekleyip sonuç olarak hiçbir gelişmenin olmaması ve bunun üzerine geçen sürede internetsiz kalmak yetmiyormuş gibi hiç kullanmadığım internetin tarafıma fatura edilmesi ve tüm bunların TTNET kusurundan kaynaklanması bırakın müşteri memnuniyeti hakkaniyetle bile bağdaşamayacak kadar adaletsiz bir durumdur.


Her ne kadar Türkiye'nin en büyük servis sağlayıcısı olsanız da yaptığınız işlemler itibarınızı zedeleyici niteliktedir. Bu şekilde devam ederek umarım uzun vadeli planlar yapmıyorsunuzdur.

Murat 52 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön