01 Şubat 2014 #2270443

TTNET Nakil İşlemini Gerçekleştiremedi!

İstanbul Pendik ilçesi sınırları içerisinde internet hizmetimi nakil ettirmek için Pendik Telekom müdürlüğünden başvuruda bulundum. Nakil işleminin en geç 8 gün içerisinde tamamlanacağını belirten TTNET yetkilileri henüz nakil işlemini tamamlayabilmiş değil.


2 aydır nakil işlemi sözde altyapı problemleri nedeniyle gerçekleştirilemiyormuş. Ancak aynı binada bu hizmeti sorunsuzca alan bir çok kullanıcı var. 444 0 375 ve Telekom müdürlükleriyle sorumlu müdürleriyle defalarca görüşülmüş ancak aralıkta başvuruda bulunduğum bu hizmet bugün dahil halledilemedi. Hattın iptal işlemini bile yapmıyorlar. Her ay ufak miktarlarda fatura çıkarılmakta. TTNET teki tüm hizmetlerin iptalini istiyorum.

Melih 59 Okunma

Cevaplar

  • Melih16 Şubat 2014

    NAKİL İŞLEMİ İLE İLGİLİ PROBLEMİM HALA ÇÖZÜLEBİLMİŞ DEĞİL ÇÖZÜM İLE İLGİLİ HERHANGİ BİR BİLGİLENDİRME VE ÇÖZÜM İLE İLGİLİ HİÇ BİR ÇALIŞMA BAŞLATILMAMIŞTIR.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön