09 Ekim 2014

TTNET Nakil İşlemini 1.5 Aydır Yapamadı!

Taşınma dolayısıyla telefon ve internet nakli için TTNET'e Ağustos ayının son günlerinde yaptığım başvuruda "Site içerisinde daireler arası konuşma bedava olduğundan dolayı"işlemlerin yapılmasına sistemlerin izin vermediği, dosyaların Ankara'ya gönderilmesi gerektiği söylendiğinden Bağcılar Telekom Müdürlüğü'n de bir hayli belge imzalattırılıp bir süre beklemem istendi. Dosyalar Ankara'dan gelince müdürlükten aranıp çağrıldım. Tekrar belgeler imzalatılıp nakil işlemlerinin hızlı bir şekilde yapılacağı tarafıma iletildi. Telefon nakli yapıldı fakat tam 1.5 aydır interneti almam bir türlü sağlanamadı.

Mehmet 43 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön