11 Mayıs 2013 #1792097

Ttnet Nakil İşleminden Dolayı Kullanmadığım Günlerin Ücreti İade Edilmedi!

Daha önceki yaptığım şikayetlere istinaden ve 15/04/2013 tarihinde gelen "Kullanmadığınız günlerin ücretini almayacağız " mesajından sonra bu ay ki faturada 10 günlük kullanmadığım internet hizmeti ücreti faturamda düşülmemiş durumda. Konuyla ilgilenmesini istiyorum!

Taner 428 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi21 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Taner17 Mayıs 2013

  Şikayet No : 1792097 istinaden Nisan Ayının 15'inde mesaj ile " nakil işleminiz gerçekleşmiştir ve dolayısıyla kullanmadığınız günlerin ücreti alınmayacaktır" diye mesajın ardından daha sonra çağrı merkezinden arkadaşın aramamsıyla " kullanmadığınız günlerin ücretini almayacağız " denmiştir. Nisan ayının 4'ünden 15'ine kadar internetimi ve tivibu'mu kullanamadım. Şikayet yazdım geri dönüş olmadı, öncesinde yine şikayet yazdım faturada sorun bulunamamıştır dendi. Söylediğiniz sözleri hatırlamıyor musunuz anlamış değilim? İvedi bir şekilde faturamın düzeltilmesini istiyorum ayrıca tivibu yine küp şeklinde donuyor. Düzeltiliyor 1 saat sonra yine küp şeklinde donuyor!

 • Türk Telekom Temsilcisi16 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi11 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön