16 Eylül 2013

TTNET Nakil İşleminde Sorun Yaşattı!

15/06/13 te telefon ve İnternet nakil başvurusu yaptım 4441444'den, TTNET önce telefonun bağlanacak sonra başvur dedi.15/07/13'te telefonum bağlandı. Hemen TTNET'i aradım nakil yaptırdım. Bu esnada Türk Telekom'un telefonumu nakil edememesinden kaynaklanan 1 aylık kullanamadığım TTNET ücretimi almak için Gölcük Türk Telekom ofise gittim dilekçe ile başvurdum. 1 ay geçti cevap yok. Tekrar gittim. Dilekçem kayıp. Durumu anlattım yetkiliye inceleyeceğiz dediler. 2 ay oldu hala kullanamadığım günlerin parasını iade alamadım.

Mehmet 69 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet22 Eylül 2013

  dün iki arkadaşım ttnet ini kappattırdı.bu gidişle kayıp sayıları her geçen gün artacak.para kazandıkları sektörün insan odaklı olduklarını unuturlarsa daha çok kaybedecekler.

 • Mehmet20 Eylül 2013

  bu arada şunu belirteyim ttnet müşteri hizmetlerinin olaylara vakıfı "0" not aldı.çünkü kocaman bir hiç ürettiler.ve benimle diyolağa bile geçmeye tenezzül etmediler 20 eylül koca gün telefon bekledim.işe gitmedim ne arayn var ne soran.

 • Mehmet20 Eylül 2013

  bugün gene gölcük ofise gittim.türk telekom gölcük müdürü İBRAHİM ORAK beye durumu anlattım,izah ettim.Yardımcı olucam dedi.işimi halletti.parayı faturaya mahsup ettiler.alt katlarında ttnet çalışanlşarı vardı onların müdürleri hariç hiç ama hiç umurlarında değil ben ve oradaki bütün müşteriler.dilekçem kayıp diyorum.kimseden ses yok hala.ttnet den hizmet alanlara sesleniyorumbu durumları okuyun.bugün enaz 3 kişi gölcük ofite ttneti kapattırdı.neden acaba.

 • Mehmet19 Eylül 2013

  bu durumu çevremdeki tüm herkese anllattım.tüm çalışma arkadaşlarıma anlattım.ttnet ten cihaz veya hizmet alcakasnız benim durumumu ve müşteri hizmetlerinin olaya bakışını değerlendirin dedim.kaç gün oldu daha çözüm yok.ne zaman ve nasıl çözüm getirecekleri meçhul.müşteri hizmetlerinin ttnet firmasını ne kadar önemsedikleri burada apaçık ortada.müşteri hizmetleri bizim hatamız,vurdumduymazlığımız ekmek yediğimiz kuruma nasıl zarar veriyor diye hiç düşünmüyorlar.

 • Mehmet19 Eylül 2013

  cevap mailleri budur. Değerli Müşterimiz,www.sikayetvar.com üzerinden iletmiş olduğunuz talep üzerine 17.09.2013 tarihinde tarafınızla irtibat kurulmaya çalışılmış 0 (542) 340 02 30 numaradan irtibat kurulamamıştır.TTNET A.Ş. olarak hizmetlerimizi her alanda daha iyi seviyelere getirmek için çalışmalarımız devam etmektedir. bir kere aramışlar mesai saatinde olduğundan yetişemedim telefeona ama bilerek akşam 1800 mesai saatinde sonra aramıyorlar. size özel fırsatlar sunmak istiyoruz derken gece bile arıyorlar.

 • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Mehmet16 Eylül 2013

  çağrı merkezinizi defalarca aradım.kocaeli gölcük ofisinize gittim 3 defa dilekçe verdim bir kişi arayıp ta konuyu inceledik durum şudur demedi.bedva mail dahi atan olmadı.

 • Türk Telekom Temsilcisi16 Eylül 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön