07 Eylül 2013 #1998679

TTNET Nakil İşlemimi Yapmıyor!

Aynı konu hakkında ikinci şikayetim çünkü, ilk girdiğim şikayetten sonra TTNET'in yaptığı tek şey, tarafımızı arayıp rahat tavırlarla ellerinden birşey gelmediğini, bütün sorunun Türk Telekom'da olduğunu söylüyorlar.


Türk Telekom sanki farklı bir şirketmiş gibi. Ve ardından buradaki şikayetime verdikleri önceden hazırlanmış cevaplarını yapıştırıp, dosyayı çözüldü olarak kapatıyorlar. Sorunumuz, nakil yaptırmak istediğimiz apartmanın yeni olduğu için kutu takılması gerekiyormuş ve bunu yapacak tek yetkili Türk Telekom'muş.


Başvurumuzdan bu yana neredeyse 1 ay geçmiş durumda. Bu süre içerisinde kullanamadığımız halde faturamız işlemekte ve kapatmak istediğimizde; 80 TL ücret istiyorlar.

Sercan 27 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön