04 Kasım 2013

TTNET Nakil İşlemimi Gerçekleştirmiyor!

Aylardan beri Türk Telekom'un yeni oturduğumuz siteye hatlarını çektikten sonra telefonum aktif oldu mu diye Telekom'u aradığımda bir kaç gün sonra aktif olduğunun bilgisi verildi ve TTNET'in de işleme aldıklarını ve 8 gün içerisinde aktif olacağını bildirdi.


8 gün geçmesine rağmen TTNET aktif olmayınca tekrar TTNET müşteri hizmetlerini aradım ve hiç bir işlem yapılmadığını ve tekrar işlem yapılması gerektiğini bildirdiler. 47 dakika telefonda müşteri temsilcileriyle konuştuktan sonra bu işlemin telefondan yapılamayacağını ve TTNET'e kendim gitmemi söylediler. TTNET'den biran önce nakil işlemi için gerekeni yapmasını istiyorum ve 8 gün daha beklemek istemiyorum!

Fatih 43 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön