18 Mayıs 2013

Ttnet Nakil İşlemim Yapılmadı!

06.05.2013 tarihinde nakil işlemi için başvuruda bulundum.Bir kaç gün sonra binanın yeni olduğunu en fazla 10 gün içerisinde teknik ekibin gönderileceğini ve şebeke bağlama işleminin yapılıp internet hattımın nakil edileceği söylendi. Bugün 17Mayıs tekrar aradım ve bir hanım nakil işlemimin iptal edildiğini söyledi.


Bununla ilgili bilgi almadığımı ve şikayet için nereye başvurmam gerektiğini sorduğumda aldığım cevap beni daha da şaşırttı ses tonunun kabalığından bile bahsetmiyorum!''Şikayet edebileceğiniz hiçbir yer yok''İki dakika sonra tekrar aradım mağduriyetimden bahsettim bu süreç içerisinde almadığım hizmetin parasını ödüyorum dedim.

Neslihan 17 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön