24 Nisan 2013

Ttnet Nakil İşlemim Tamamlanmadı!

17 nisan 2013 tarihinde başlattığımız nakil işleminin 3 gün içerisinde yapılacağı söylenip 23. 04. 2013 tarihi olmasına rağmen halen bağlantının sağlanamaması ve müşteri temsilcileri tarafından hiç bir arıza olmamasına rağmen yapılan bütün başvularda arıza kaydı açılarak işlem yapıldı ama halen bir sonuç mevcut değil. (arızayla ilgili bir problemimiz yoktur nakil gerçekleştirilemedi) Mağduriyetimizin giderilmesini ve tarafımıza dönüş sağlanmasını talep ediyorum.

Aynur 14 Okunma

Cevaplar

  • Aynur29 Nisan 2013

    Sorunum halen düzeltilemedi bu nasıl bi bağlantı imişte 15 gündür bağlanamıyoruz. Müşterinize ne kadar ilgili olduğunuzu şu an anlamış bulunuyorum....

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön