14 Şubat 2014 #2293053

TTNET Nakil İşlemim İptal Edildi!

10/02/2014 tarihinde TTNET çağrı merkezi üzerinden yaptığım nakil başvurusu kabul edildi. 12/02/2014 tarihinde cep telefonuma bir arama gelmiş. Çalışmış olduğumdan duymamışım. Daha sonra telefon rehberlerinde araştırdığımda telefonun Ankara Dikimevi Telekom olduğunu öğrendim.


Sürekli aramama rağmen sürekli meşgul çalıyordu. Daha sonra TTNET Çağrı merkezini aradım. Telefonda nakil işlemimin benim isteğimle iptal edildiği söylendi. Halbuki böyle bir istekte bulunmadım. Beni sadece bir kere aradılar. İkinci defa arama gibi bir şeyde söz konusu değil. Nasıl bir sistem anlamış değilim benim adıma yanlış beyan falan veriliyor ilginç doğrusu...

Ömer 62 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön