02 Aralık 2013

TTNET Nakil İşlemim Hala Gerçekleşmedi!

27.11.2013 tarihinde hem telefon hem de internet hizmetini yeni evimize taşıtmak için nakil işlemi talebinde bulunduk. 28.11.2013 Perşembe günü TTNET'ten 2 görevli yeni eve gelerek yeni modem bağlantısı yaptılar.


İnternetin 29.11 Cuma günü bağlanması gerektiğini aksi taktirde merkezi arayıp bilgilendirmemizi söylediler. Dün aradığımızda böyle bir talebin yapılmadığı söylendi. Bugün tekrar aradığımızda tarife farkından dolayı nakil işleminin yapılamadığı söylendi.


Sonra sistemde arıza olduğu söylendi ve görevli geleceği belirtildi. Bütün gün evde görevli beklediğimiz yetmezmiş gibi, bize verilen numaraları da açan hiç kimse yoktu. İlla iptal ettirmek gerekiyor ki cayma bedeli alabilsinler.

Yusuf 33 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf03 Aralık 2013

    Tarafıma herhangi bir bilgilendirme henüz ulaşmamıştır. Sorunum hala devam etmektedir.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön