12 Aralık 2013

TTNET Nakil İşlemim Gerçekleşmiyor!

02.12.2013 tarihinde, başka bir semte taşınmamdan dolayı, kayıtlarda da bulunduğu üzere internet servisimin naklini istedim. İlgili arkadaşlara evimin tv sisteminin Tivibu dahilinde olduğunu , aynı zamanda internet üzerinden çalıştığımı ve bu işlemin mümkün olduğu en kısa süre zarfı içerisinde halledilmesi gerektiğini ''defalarca'' bildirmeme rağmen, bana 8 iş günü denildi.

Bugün ayın 12'si ve 8 iş günü de aşıldı hala evimde ne televizyon, ne internet mevcut. Türk Telekom'un kendisine dilekçe yazdım, TTNET'te kayıt oluşturdum ve durumdan son derece şikayetçiyim. Bina bağlantılarımın yapılmasına rağmen , onay süreci bir türlü atlatılamıyor ve ben mağdur durumdayım!

Ömer 45 Okunma

Cevaplar

  • Ömer13 Aralık 2013

    ''Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır.'' şeklinde verilen cevap ''kesinlikle'' doğru değildir. Tarafıma ulaşan mail sadece bilgilendirme yapılmıştır şeklindedir. Sorunun ne olduğunu dahi bildirmediler ve ben hala mağdur durumdayım. Yazıklar olsun !

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön